--> ]]>

Ulan İstanbul 24.Bölüm 1 ARALIK 2014

#ulanistanbul,
Ulan İstanbul 24.Bölüm izle, Ulan İstanbul 24.Bölüm izle hd, Ulan İstanbul 24.Bölüm seyret, Ulan İstanbul Son Bölüm izle 1Aralık 2014 Pazartesi akşamı ekrana gelen dizi bölümlerinden Ulan İstanbul Yeni Bölümü HD Full Tek Parça izle.

24. Bölüm Özeti

Çete, Gazanfer Nevizade’nin hazinesini arıyor
Ulan İstanbul'un yeni bölümünde; çete, Yaren’in evde tesadüfen Gazanfer Nevizade’nin bıraktığı notu bulmasının ardından, hazine bulma umuduyla konakta gizlice kazı çalışmalarına başlıyor. 
Her biri bir tarafta ve başları bela da olan ekip, Kandemir'in yanında hastanede toplanır. Ferdi ile Kandemir’in barışmasıyla çete yeniden bir aradadır. Yaren’in evde tesadüfen Gazanfer Nevizade’nin bıraktığı notu bulmasıyla ekip, yeni bir hedefe odaklanır. Ellerindeki notla hazine bulmayı ümit eden Kandemir ve çetesi, gizlice konakta kazı çalışmalarına başlar. Kazı sırasında Hayati ve Şehriban’ın aynı bahçeden geçen su boruları patlayınca mahallede ortalık karışır. Ferdi ve Karlos’un taşıdığı çuvallardaki topraklar Hayati’nin radarına takılır. Derya’nın kendisiyle görüşmemek için yalan söylediğini fark eden Ceyhun bu duruma fena bozulur. Başarılı komiser, Esra ile dertleşirken aslında genç kızın Nevizadeler’i araştırmaktan vazgeçmediğini öğrenir.
Konaktaki kazıların sonucunda ekip, İstanbul’da başka bir adrese yönelir. Sonunda yıllardır aradığı altınlara ulaşacağını ümit ederek Nevizadeler’i adım adım takibe alan Hayati, her şeyden habersiz olan ekibin peşindedir. Hedeflerindeki evin içine sızıp çalışmalarına başlayan çeteye ise Hayati’nin bir sürprizi vardır.

Ulan İstanbul 24.Bölüm 

Ulan İstanbul 24.Bölüm 

Etiketler:

ulan istanbulUlan İstanbul 24.BölümUlan İstanbul 24.Bölüm 720p HD izleUlan İstanbul 24.Bölüm hd izleUlan İstanbul 24.Bölüm izleUlan İstanbul 23.Bölüm tek parça izleUlan İstanbul 23.Bölüm Tek Part izle,Etiketler: ulan istanbul, Ulan İstanbul 23.Bölüm, Ulan İstanbul 22.Bölüm 17 Kasım 2014 720p HD İzle, Ulan İstanbul 22.Bölüm 17 Kasım 2014 izle, Ulan İstanbul 24.bölüm 24 Kasım full izle, Ulan İstanbul 22.Bölüm 720p HD izle, Ulan İstanbul 24.Bölüm canlı izle, Ulan İstanbul 22.Bölüm hd izle, Ulan İstanbul 22.Bölüm izle, Ulan İstanbul 23.Bölüm Tek Parça izle, Ulan İstanbul 23.Bölüm vk izle, Ulan İstanbul 720p full izle, Ulan İstanbul 720p HD izle, Ulan İstanbul final izle, ulan istanbul izle, Ulan İstanbul Kanal D izle, Ulan İstanbul Son Bölüm 17 Kasım 2014 izle, Ulan İstanbul Son Bölüm 17 Kasım Tek Parça izle, Ulan İstanbul son bölüm izle, Ulan İstanbul yeni bölüm izle, Ulan İstanbul youtube izle

0 yorum:

Yorum Gönder