--> ]]>

Bu tarz benim 43.Bölüm 4 kasım
Bu tarz benim 4 kasım 2014 43.Bölüm  Tek Parça Full izle

Bu Tarz Benim Son Bölüm İzle,bu tarz benim youtube izle bu tarz benim izle,Bu tarz benim izle,Bu tarz benim 24. bölüm izle,Bu tarz benim 11 ekim 2014,Bu tarz benim 24. bölüm,Bu tarz benim,Bu tarz benim 11.10.2014,Bu tarz benim 11 ekim 2014 tek parça izle,bu tarz benim seyret,Bu tarz benim 24. bölüm tek parça izle,Bu tarz benim 11.10.2014 tek parça izle,bu tarz benim kıyafetleri,Bu tarz benim 11 ekim 2014 24. bölüm Eleme Gecesi,Bu tarz benim 11 ekim 2014 eleme gecesi,Bu tarz benim 11 ekim 2014 kim elendi,Bu tarz benim 11 ekim 2014 elenen yarışmacı

Nerede, ne giyilir, tarz nasıl yaratılır, en şık kadın olmak bu kadar zor mu? Tüm bu soruların yanıt bulacağı ekranların en tarz programı “Bu Tarz Benim”,  iddialı kadrosuyla hafta içi her gün yeni bölümleriyle Show TV’de!

Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışacaklar.

“Bu Tarz Benim” ekibinin titizlikle seçtiği 13 kadın, 13 hafta sürecek büyük yarış sonunda,  Türkiye’nin en tarz kadını seçilecek ve 100.000 liralık büyük ödülün sahibi olacak. Türkiye’nin en tarz kadını olmak hiç de kolay olmayacak! 

Yarışmacılar hafta içi her gün, kendi belirleyecekleri konseptte giyinerek, tarzlarını jüriye sergileyecekler. Jüriden geçer puan alanlar, her gün bir yıldız toplayacak ve cuma gününe dek en çok yıldızı toplayan yarışmacılar, hafta sonuna koruma altında girerek elenmekten kurtulacak.

“Bu Tarz Benim” yarışmacılarına jüri kararıyla iki yeni kişinin eklenmesiyle sayıları dokuz olan yarışmacılardan bir kişinin daha elenmesiyle geride kalan sekiz kişi, bütün hafta boyunca kıyasıya mücadele edecek. Yarışmacılar, Cumartesi günü yayınlanacak olan ‘Eleme Gecesi’ne hazırlanacaklar!

1 Kasım Eleme Gecesi

  

“Bu Tarz Benim”, iddialı kadrosu ve birbirinden güzel dokuz yarışmacısıyla hafta içi her gün Show TV’de izleyicilerle buluşuyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ses getiren “Bu Tarz Benim”, büyük bir hızla devam ediyor.

Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş,Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Ayrıca, Cumartesi akşamı yayınlanan eleme gecesinde, Demet Akalın konuk jüri olarak izleyicilerin karşısına geçti.
Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarıştı.

“Bu Tarz Benim Eleme Gecesi”nde bu hafta, Demet Akalın en güzel şarkılarıyla programa renk katarken; Londra’dan gelen Derya-Hülya Çopur kardeşlerin özel tasarımlarının yer aldığı defile izleyicileri büyüledi

0 yorum:

Yorum Gönder